Zimowiska

Nasz ośrodek usytuowany jest w centrum Szczyrku jednak z dala od ciągu komunikacyjnego. Przepiękne położenie z malowniczymi krajobrazami, na terenie ogrodzonym, sprzyja bezpieczeństwu, ciszy i jest doskonałym miejscem na wypoczynek. Bliskość licznych wyciągów narciarskich, deptaka rozciągającego się wzdłuż Centrum Szczyrku oraz wielu ciekawych tras turystycznych sprzyja organizowaniu w naszym ośrodku zimowisk dla dzieci i młodzieży.

Dysponujemy salą gimnastyczną w której można organizować rozgrywki w tenisa stołowego czy też codzienny poranny rozruch lub areobic przy dźwiękach muzyki.
Organizujemy wycieczki piesze oraz autokarowe z przewodnikiem, naukę marszu z kijkami Nordyckimi, dyskoteki, spotkanie z gawędziarzem.

Ośrodek dysponuje kuchnią, w której powstają smaczne  domowe posiłki. Wyżywienie na zimowiskach jest w formie szwedzkiego stołu, który zawsze jest obficie zastawiony.

Przygotowujemy indywidualne oferty dla grup zorganizowanych, dostosowujemy je do potrzeb i możliwości finansowych.

Od kilkunastu lat posiadamy kartę kwalifikacyjną obiektu aktualizowana każdego roku.
Zapraszamy do współpracy.


Galeria wymaga javascript. Zmień ustawienia swoej przeglądarki. Realizaacja www.dogmat.eu dla portalu najciekawsze miejsca w Polsce